Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Masívne kuchyne

Kuchynské štúdio Sedláček vyrába vysokokvalitné masívne kuchynské linky z prírodného dreva na mieru. Kuchyne z prírodného dreva sa podobajú na dobové kuchyne ako ich poznáme z minulosti. Masívne kuchyne vyrábame z prírodného tropického dreva Ayous a v kombinácii zo štýlovými spotrebičmi vytvoríte vo Vašej kuchyni dokonalú harmóniu vidieckeho štýlu. Drevo je prírodný ekologický materiál a preto sa kuchyne z prírodného dreva hodia najmä do štýlovo zariadených obydlí. Dvierka na kuchynské linky z masívneho dreva vyrábame a opracovávame ručne v niekoľkých fázach.

Samotnej výrobe kuchynskej linky predchádza sušenie dreva v sušiarňach. Po dokonalom vysušení materiálu tropické drevo opracovávame v ďalších štyroch fázach. Prvou je presné narezanie dreva na požadované rozmery pre výrobu kuchynských skriniek a ďalším krokom je vyfrézovanie rustikálneho vzoru na dvierka. Nasledujú posledné, ale najnáročnejšie kroky opracovania a to je ručné morenie do sedemnástich unikátnych farebných prevedení a nakoniec ručné patinovanie dvierok. Práve konečná fáza (patinovanie) dodáva masívnej kuchyni svoj nestarnúci a originálny vzhľad.

Prečo masívne kuchynské linky na mieru od nás?

Kuchyne vyrobené z masívneho dreva, sú kuchyne najvyššieho štandardu, vieme sa teda zaručiť za ich kvalitu a dokonalé prepracovanie všetkých detailov. Dokonalý dizajn kuchyne dosiahnete skombinovaním pracovných kuchynských dosák z mramoru či kameňa, keramického alebo silgranitového kuchynského drezu a štýlových kuchynských spotrebičov.

Hlavné rysy masívnych kuchynských liniek

  • použitie prírodného tropického dreva Ayous
  • ručné patinovanie a morenie kuchynských dvierok
  • dokonalá elegancia výrobku
  • štýlové spotrebiče
  • vysokokvalitné pracovné mramorové dosky
  • vysoká kvalita použitého materiálu