Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Klasické kuchyne

Kuchynské štúdio Sedláček ponúka klasické kuchyne na mieru. Pri zriaďovaní Vašej novej kuchyne sa často stretávame s rôznymi vkusmi členov rodiny. V takýchto prípadoch sa najčastejšie presadí klasická kuchyňa. Klasickú kuchyňu navrhneme tak, aby spĺňala všetky Vaše požiadavky. Pri kuchyniach klasického štýlu sa používa ustálený dizajn a v ponuke sa nachádza množstvo farebných prevedení a dekorov. Hlavným prvkom klasickej kuchyne sú frézované dvierka. Kuchynské dvierka frézujeme do rôznych tvarov, hĺbok a taktiež je rôznorodé aj zaoblenie hrán kuchynských dvierok. V ponuke je teda množstvo kombinácii.

Prečo klasické kuchyne od nás?

Klasické kuchyne na mieru od nás sú kuchyne takmer neobmedzených možností. Veľké množstvo farebných prevedení kuchynských dvierok a korpusov ponúkajú každému zákazníkovy bohatý výber. Výrazným prvkom klasickej kuchyne je rôznorodý výrez na kuchynských dvierkach ktorý dodáva klasickým kuchynským linkám tradičný vzhľad.

Ako objednať klasickú kuchyňu od nás?

Kuchynské skrinky pre klasické kuchynské linky nájdete tu. Nezabudnite, že pri klasických kuchyniach od nás máte možnosť výberu rôznych typov výrezov na dvierka kuchynských skriniek.