Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Moderné kuchyne

Moderné kuchyne stelesňujú eleganciu a jednoduchosť s hladkými líniami. Kuchyňa je často krát označovaná za srdce domova a je samozrejme miestom na varenie ale i miestom, kde sa spoločne stretávame so svojimi najbližšími. Kuchynské štúdio Sedláček zhotovuje majstrovské moderné kuchyne na mieru pre váš domov v európskom štýle prepracované do posledného detailu.

V dnešnej modernej dobe sa napríklad používa moderná elektrická rúra a mikrovlnná rúra v spojení do jednej kuchynskej skrinky umiestnených nad sebou, čím prispievajú k celkovému zväčšeniu kuchynského priestoru a elegancie. Moderné kuchyne vynikajú prvkami ako sú kuchynské dvierka z vysoko lesklého materiálu, moderných hrubých pracovných dosák a mramorových pracovných dosák, horných nízkych kuchynských skriniek s hliníkovým rámom.

Prečo moderné kuchyne od nás?

Kuchynské štúdio Sedláček je výrobca kvalitných európskych kuchýň na mieru. Moderné kuchyne vyrábame z kvalitných vysoko lesklých materiálov podľa najmodernejších trendov a obohacujeme ich o kvalitné moderné nerezové kuchynské spotrebiče a kamenné pracovné dosky. Kuchyniam rozumieme a realizujeme ich od samotného návrhu a jeho prepracovania, grafický 3D návrh kuchyne, až po samotnú montáž objednanej kuchynskej linky.

Ako zostaviť a objednať modernú kuchyňu?

Ak Vás naše kuchyne zaujali a máte záujem o vytvorenie predbežnej zostavy, kliknite na nasledujúci odkaz a vyberte si jednotlivé typy kuchynských skriniek. Prajeme Vám veľa úspechov pri zostavovaní Vašej novej modernej kuchyne.

Doplnky k moderným kuchyniam

Náš kuchynský sortiment dáva každému zákazníkovi možnosť širokého výberu. K dispozícii sú rôzne typy moderných dvierok v trinástich farebných prevedeniach, pracovné dosky, úchytky, vstavané kuchynské spotrebiče, silgranitové a keramické kuchynské drezy a iné doplnky.

Hlavné rysy modernej kuchyne

  • elegantný štýl z moderných materiálov
  • dvierka s použitím materiálu vysoký lesk
  • moderné spotrebiče
  • vysokokvalitné pracovné dosky s použitím prírodného materiálu Mramor
  • keramické, nerezové a silgranitové drezy
  • kuchynský trojuholník: drez, rúra, chladnička
  • elektrické indukčné sklokeramické varné dosky
  • moderné hliníkové rámy na horných skrinkách
  • nízke horné kuchynské skrinky