Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Farebné prevedenia dvierok

Konkrétny design Vašej budúcej kuchyne dosiahnete zvolením toho správneho typu kuchynských dvierok. Ak chcete aby u Vás doma bola moderná kuchyňa, máme pre Vás v našej ponuke moderný vysoko lesklý materiál (tzv. vysoký lesk), alebo cenovo prístupnejšiu kuchynskú linku z LDTD (drevotrieskového) materiálu. Ak sa Vám páči masívna kuchyňa, alebo kuchyňa z ktorej priam vyžaruje starý rustikálny vidiecky nádych zvoľte kuchynské dvierka z masívneho dreva. Kuchynské dvierka z masívneho dreva majú jemný patinovaný nádych a sú morené rôznymi farbami.

Drevotrieskové dvierka

Základným materiálom na kuchynské dvierka je LDTD (laminovaná drevotriesková doska). Dvierka z LDTD materiálu sú cenovo najdostupnejšie a kuchynské dvierka vyrobené z tohto materiálu sú jednoduché a elegantné zároveň.

Drevotrieskové dvierka  »

Dvierka matné - fóliované

Fóliované matné kuchynské dvierka sú stredne husté lisované drevovláknité dosky. Na dvierkach môžu byť rôzne výrezy, frézovania a hrany kuchynských dvierok môžu mať rôzne zaoblenia a profily hrán. Pri tomto type kuchynských dvierok má zákazník najviac možností a kombinácií výberu.

Dvierka matné fóliované  »

Dvierka vysoko lesklé - fóliované

Vysoko lesklé kuchynské dvierka (tzv. vysoký lesk) sú z lisovanej drevovláknitej dosky, potiahnuté vysoko lesklou fóliou, ktoré Vašej kuchyni dodajú moderný design.

Dvierka lesklé fóliované  »

Kuchynské dvierka Masív

Kuchynské dvierka z masívneho dreva dodajú Vašej kuchyni tradičný vidiecky vzhľad. Sú vyrobené z prírodného dreva a ručne morené a patinované.

Kuchynské dvierka masív  »

Striekané dvierka

Striekané kuchynské dvierka sa  vyrábajú aj v lesklom aj v matnom prevedení. Ich kvalita uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov a striekaná plocha dáva dojem dokonalej a bezchybnej plochy.

Striekané dvierka  »