Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Kuchynské drezy

Kuchynské drezy

Kuchynský drez dnes nie je iba miesto na umývanie riadu, ale predovšetkým centrum kuchyne. Kuchynské drezy Blanco patria medzi najkvalitnejšie drezy na trhu. Vyrábajú sa z rôznych materiálov ako nerez, silgranit a keramika.

 

Kuchynský drez Delago 60 Kuchynský drez Nova 45 S Kuchynský drez Metra XL 6 S Kuchynský drez Rondoval

 

Nerezové drezy

Nerezové kuchynské drezy patria medzi najpredávanejšie pre svoju cenovú dostupnosť, rôznorodosť a klasický vzhľad. Nerezové drezy sú farebne stále, hygienicky nezávadné, a odolné voči hrdzaveniu. Kuchynské drezy vyrobené z nerezových materiálov odolávajú vysokým teplotám, škvrnám a kyselinám. Nerez je jeden z mála materiálov,  ktorý sa dá integrovať do takmer každej kuchyne. Nerezové drezy teda môžete zakomponovať do modernej kuchyne, ale aj do vidieckej kuchyne.

Silgranitové drezy

Silgranitové kuchynské drezy alebo, ak chcete najvyšší štandard kuchynských drezov. Silgranit má kameňový charakter a jemnú pórovitú povrchovú úpravu. Drezy majú excelentné ošetrovacie vlastnosti, jedinečné farebné prevedenia a sú 100% farebne stále. Silgranitové drezy sú vysoko odolné voči lámavosti, poškriabaniu, vysokým teplotám (až 280°C) a sú100% hygienicky nezávadné. Ich luxusný dizajn zaručuje úspech pri osadení do každej modernej kuchyne.

Keramické drezy

Keramické kuchynské drezy sú vyrábané z dlhodobo osvedčených materiálov. Výnimočné vlastnosti keramických drezov ich dodávajú do exkluzívnej úrovne z pohľadu kvality, dizajnu a údržby. Keramické drezy si aj po dlhodobom používaní držia svoju farebnú stálosť a prakticky nepodliehajú tvorbe vodného kameňu. Kombináciu kamennej pracovnej dosky a keramického drezu vytvoríte vo Vašej kuchyni skutočný dizajnový skvost Vašej kuchyne.