Wednesday, 19 December 2018
Vsmart Extensions

Kuchyne Sedláček - služby

Kuchynské štúdio Sedláček Vám ponúka komplexné služby v kuchynskom obore od poradenstva, 3D grafický návrh kuchyne cez zameranie až po samotnú realizáciu a montáž kuchyne.

Poradenstvo

Radi Vám pomôžeme a poradíme a spolu s Vami nájdeme to najoptimálnejšie riešenie Vašej kuchyne. Zákazník má možnosť vybrať si z rôznych farebných prevedení a dekorov dvierok, korpusov a pracovnej dosky na kuchynskú linku. Samozrejmosťou je aj výber rôznych typov kuchyne ako napríklad moderné kuchyne alebo masívne vidiecke kuchynské linky.

3D návrh kuchyne

Pre lepšiu predstavu Vašej ešte nezrealizovanej kuchyne Vám ponúkame 3D grafický návrh (vizualizácia kuchyne) ktorý pre Vás vypracujú naši pracovníci. 3D návrh kuchyne je dôležitý, nakoľko má zákazník predstavu o farebných prevedeniach a konečnom designe jeho budúcej kuchyne. Pre inšpiráciu navštívte našu galériu 3D návrhov.

Zameranie kuchyne

Dôležitým krokom pre výrobu kuchyne je presné zameranie kuchynského priestoru. Aj v tomto prípade Vám ponúkame služby našich pracovníkov, ktorý zamerajú priestor u Vás doma.

Dovoz, vynesenie a montáž kuchyne

Po vyrobení kuchyne Vám Vašu novú kuchyňu privezieme na určené miesto, vynesieme a našimi montážnymi pracovníkmi zabezpečíme jej montáž. V prípade zakúpenia vstavaných spotrebičov, zabezpečíme ich osadenie do kuchynskej linky (nie ich inštaláciu).