Wednesday, 19 December 2018
Vsmart Extensions

Vstavané skrine

Okrem kuchýň na mieru sa venujeme aj výrobe nábytku a realizujeme vstavané skrine na mieru a šatníky. Ak máte vo svojom byte alebo dome miesto ktoré by ste chceli využiť na úschovu oblečenia alebo iných vecí, ste na správnom mieste. Ponúkame Vám výrobu vstavanej skrine na mieru alebo šatníka. Vstavaná skriňa využíva kompletný priestor, ktorý je často krát rozmerovo atypický a neforemný.

Šatníková skriňa Vstavaná skriňa

Návrh vstavanej skrine

Stačí Vám zopár rozmerov (šírka, výška a hĺbka) konkrétneho priestoru. Nezabudnite, že priestor využijeme až po strop. Do hornej časti vstavanej skrine ukladáme veci ktoré nepoužívame často. Navrhnite si vlastné vnútro, police, zásuvky, tyče na vešanie a oblečenia. Po úspešnom návrhu vstavanej skrine príde na rad zameranie našim technikom a následná výroba. Vstavané skrine vyrábame v rôznych farebných prevedeniach a dekoroch.

Prečo vstavané skrine od nás?

Ponúkame praktické a maximálne využitie priestoru, pracujeme výlučne s kvalitnými a modernými materiálmi a pri návrhu vstavanej skrine či šatníka Vám poradíme. Pri realizácii vstavaných skríň ponúkame komplexné služby od odborného zamerania, výroby a následnej montáže vstavanej skrine. Výnimočnosťou je aj široký výber farebných prevedení, ktoré Vám náš technik ukáže aj u Vás doma pri zameraní. Na vstavané skrine poskytujeme aj pozáručný servis a vstavané skrine objednané a vyrobené u nás, sú Slovenský výrobok.

Vstavané skrine realizácie

vstavane-skrine-realizacie

Naša ponuka skríň