Wednesday, 21 November 2018
Vsmart Extensions

Vstavané spotrebiče

Vstavané kuchynské rúry

Multifunkčné vstavané rúry rôznych značiek ponúkajú moderný dizajn a možností možnosti pečenia, ktoré dosiahnete kombináciou grilovacích, vykurovacích a ohrievacích telies a teplovzdušných ventilátorov. Pre rôzne druhy pripravovaných jedál tak môžete zvoliť podľa Vás ten najoptimálnejší variant a úspech je zaručený. Vstavané rúry Karma máju množstvo funkcií, ako napríklad statický spodný a horný ohrev, pizza program, rôzne umiestnenia ventilátorov, rozmrazovací program, pyrolitické čistenie rúry, trojité sklo, jednoduchú mechanickú alebo dotykovú manipuláciu a mnoho ďalších užitočných programov. Vstavaná rúra je základný spotrebič do Vašej novej kuchyne.

Vstavané kuchynské rúry »

Kuchynské sklokeramické dosky

Chcete mať zohriatu varnú zónu už niekoľko sekúnd po jej zapnutí? S kuchynskými sklokeramickými doskami Karma to nieje žiaden problém. Kuchynské sklokeramické dosky Karma majú úplne hladkú, bezpórovú povrchovú úpravu, čo Vám zabezpečuje jednoduché a rýchle čistenie. Doska je odolná voči vysokým teplotám a tepelným šokom.

Kuchynské sklokeramické dosky »

Indukčné sklokeramické dosky

Varenie na indukčných sklokeramických doskách je najnovší a najrýchlejší spôsob varenia. Pri varení sa zahrieva len tá časť indukčnej sklokeramickej dosky, ktorá sa nachádza pod nádobou, preto je tento spôsob prípravy jedál aj najbezpečnejší pre vás, ale aj pre vaše deti. Varenie na indukčných varných doskách je najrýchlejší spôsob ohrevu pokrmov a moderný design varných dosák sa hodí predovšetkým do klasickej a modernej kuchyne.

Indukčné sklokeramické dosky »

Kuchynské plynové varné dosky

Štýlové plynové vstavané varné dosky Karma majú vyvážené emisie a veľmi jemnú a presnú reguláciu plameňa. Plynové vstavané varné dosky majú poistku plameňa a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a požiadavky EÚ na bezpečnosť. Štýlový design plynových varných dosák vynikne pri zabudovaní do masívnej kuchyne z prírodného dreva.

Kuchynské plynové varné dosky »

Vstavané mikrovlnné rúry

Vstavané mikrovlnné rúry ohrievajú pokrmy pomocou elektromagnetického vlnenia. Dnes už tvoria neoddeliteľnú súčasť každej kuchyne a preto si môžete vybrať z našich modelov. Obsahujú rôzne funkcie, ako napríklad osem prednastavených funkcií pre tepelné úpravy pokrmov, časovač, gril, povrchová ochrana proti odtlačkom prstov, nastavenie približnej hmotnosti pokrmu a ďalšie. Modely v ponuke sú vstavané.

Vstavané mikrovlnné rúry »

Digestory a kuchynské odsávače

Kuchynskú výbavu doplňujeme Digestormi (alebo odsávačmi pár) značky Vinchi. V každej kuchyni v ktorej sa pripravujú špeciality domáceho kuchára či kuchárky, obsahujú výpary a mastnoty z pripravovaných pokrmov. Preto ponúkame designové nerezové komínové digestory, filtrové alebo výsuvné podskrinkové digestory. Možnosť napojenia na komín alebo použitia jedného, či dvoch filtrov. Digestory značky Vinchi sa vyznačujú nízkou hlučnosťou a silným odsatím prebytočnej pary.

Digestory a kuchynské odsávače »

Vstavané umývačky riadu

Vstavané umývačky riadu sa vyrábajú v dvoch základných rozmeroch a to v šírke 45 a 60 centimetrov. Umývačky  kuchynského riadu sú značky Karma a majú až osem umývacích programov, kapacitu dvanásť súprav riadu a nízku hlučnosť (maximálne 46 dB).

Vstavané umývačky riadu »

Vstavané chladničky

Na úschovu potravín máme v našej ponuke kuchynské chladničky značky Karma. V ponuke máme zabudované chladničky, ale aj volne stojacu chladničku. Kuchynské chladničky Karma majú nízku spotrebu energie a moderný design.

Vstavané chladničky »